EKSPERIMENT 6 cm kadus nagu võluväel!

Kategooria:

EKSPERIMENT! 6 cm ümbermõõtu kadus nagu võluväel

” Keha&Salenemiskeskuses töötavad spetsialistid teevad oma tööd silmanähtavalt suure kirega – nende suhtumine igasse klienti on äärmiselt individuaalne ja meeldiv. Kohale jõudes tuleb esimese asjana spetsialisti abil ankeet täita, loomulikult toimub kohe ka kaalumine ja kehamõõtude fikseerimine. Kõige eelneva põhjal koostatakse kliendile individuaalne programm, mis hõlmab nii erinevaid kehahooldusi kui ka kliendi tegemisi väljaspool Keha&Salenemiskeskuse ruume.

Edasi on kõik väga lihtne – ainus, mida tegema peab, on mõnulemine!

Minu esimeseks protseduuriks sai FatTherapy, mille efekt on sama kui kirurgilisel rasvaimul. Ometigi on need kaks asja vägagi erinevad – rasvaimu puhul tehakse kehasse lõige ja lisaks taastumisele, haiglas viibimisele, paistetusele ning tugisukkade kandmisele tuleb silmnähtavaid tulemusi ka veel üsna pikalt oodata. Tegemist on protseduuriga, mida tehakse spetsiaalse aparaadiga, mis kombineerib omavahel ultrahelilained ning vaakumi. FatTherapy on lihtne ja täiesti valutu. Koolitatud spetsialist mõjutab aparaadi ultraheliotsikuga valitud kehapiirkonda. Arvestades protseduuriks ettevalmistamist, kestab protseduur kokku kuni üks tund.

Minu puhul osutus valituks kõhupiirkond ja protseduur kestis ei vähem ega rohkem kui kõigest 40 minutit. Peab tunnistama, et esimesed kaks minutit olin ma üsna ehmatunud – ultraheli tekitab kõrvu väga harjumatu heli, tunne on umbes selline nagu kahe kõrva vahele oleks linnupesa punutud. Õnneks harjub sellega väga kiiresti ja edasi tuleb vaid massaažile sarnanevat nautida.

Teiseks protseduuriks oli mul LPG ehk lõõgastav kogu keha üldmassaaž, mida teostatakse läbi spetsiaalse LPG-kostüümi. See oli imehea! Kestis täpselt pool tundi ning terve see aeg pidin iseendaga võitlema, et protsessi nautimise asemel mitte mõnust magama jääda. LPG-ravimassaaž mõjutab nahaaluskude, mis elavdab pindmist vereringet, lümfiringet ning stimuleerib lipolüüsi ja ainevahetust. Endermoloogia tulemusena väheneb tselluliit, paraneb naha ja nahaaluskoe elastsus, intensiivistub jääkainete eemaldumine organismist ning suureneb vastupanuvõime stressile ja haigustele. Veel kord – ülimõnus protseduur!

Lõpuks, viimase protseduurina, pöörati taas kord tähelepanu kõhupiirkonnale, mis sai vetika ja valge tee mähisesse keeratud. Veel 20 minutit mõnulemist ja olidki selleks korraks kõik ettenähtud protseduurid läbitud!

Viimase asjana võeti minult uuesti mõõdud – kõhult, mis oli minu jaoks kindlasti ka kõige probleemsem kehapiirkond, oli protseduuride käigus kadunud pea kuus sentimeetrit! Täielik müstika! Mulle ei mahu siiani pähe, et see võimalik on. Lisaks märkasin õhtul, et minu nahk oli hommikuga võrreldes tunduvalt elastsem ja pehmem.Täielik müstika! Mulle ei mahu siiani pähe, et see võimalik on.

Liigsed sentimeetrid jäid Keha&Salenemiskeskusse, aga minu pisike kotike täitus seal hulgaliselt huvitate toodetega. Nimelt saab enda keha heaks kohapealt ja mugavalt ka veebipoest WWW.KEHAPOOD.EE palju erinevaid tooteid soetada alustades tõhusatest tselluliidikreemidest ning lõpetades salenemist soodustavate jookidega.

Saleneja: Heidi Ruul

WWW.KEHAKESKUS.EE

 

TAGS:

Lisa kommentaar