Rasvarakke lõhustav külmmeetodil põhinev kehahooldus Coldlipo aitab mõne nädalaga kaotada hulgaliselt liigseid sentimeetreid!

Coldlipo tehnoloogia põhimõtteks on rasvarakkude lõhustumine mittekirurgilise rasvaimu ehk kavitatsiooni toimel ja nende loomulik kärbumine külma mõjul. Spetsiaalse aparaadiga esile toodavad ultrahelilained pehmendavad rasva ning lõhustavad rasva rakukaitse – membraani. Ultrahelikiirguse parameetrite spetsiaalne valik võimaldab osutada sihipärast mõju vaid rasvarakkudele neid seeläbi lõhustades. Vabanenud triglütseriidid, milledest koosnevad rasvarakud, väljutatakse loomulike ainevahetuslike protsesside abil.  Lisaks aitab rasvakurdude lokaalne jahutamine absoluutselt füsioloogilisel ja loomulikul viisil, koormuseta organismile kõhnuda. Seejuures ei tule selleks teha operatsioone, tunnetada ebameeldivaid tundeid ja allutada end tüsistuste riskile. Tulenevalt sellest, et rasvkude on meie organismi omamoodi energiaallikas, siis jahtudes ja külmudes hakkab organism eraldama soojusenergiat rasvarakkude lõhustamise teel. Nahaaluse rasvsidekoe sellise lõhustumise tulemusel saavutame vajaliku esteetilise efekti –kaovad rasvakogumikud ja väheneb tselluliit!

Meetod:
Protseduur ise on lihtne ja valutu. Spetsialist alustab naha ettevalmistamist mittekirurgilise rasvaimu ja naha trimmimisega. Seejärel asetatakse külmaplaadi ja naha vahele eriline vahetükk, et kaitsta nahka ülejahtumise eest ning tagada külma ühtlane jaotus. Sellisel moel tagatakse rasvakurru jahutus sügavuti, mis tähendab, et ka rasvade efektiivne lõhustumine ja nende edasine ümbertöötlus ainevahetuse protsessis jätkub organismis. Protseduuri käigus saadab organism nö. kaitsejõud jahutatud ala soojendamisele ning rasvarakud hakkavad jõudsalt lõhestuma. Seejuures närvid, veenid, lihased ja nahk ei kannata vähimalgi määral. Tänu rasvaladestuste lõhustumisele saavad vere- ja lümfisooned laieneda. See omakorda kiirendab ainevahetust ja rakkude uuenemist. Nahk muutub elastseks, siledaks ja pinguldatuks.

Mõju:
Coldlipo protseduuride mõju võib oodata juba peale esimesi protseduure. Ühe protseduuri ajal väheneb rasvarakkude arv 10-20% võrra.  Sõltuvalt teie individuaalsetest eripäradest ja soovidest, läheb vaja 5-10 protseduuri olenevalt probleemist ja organismi eripärast. Võite olla veendunud selles, et 2-4 nädala  jooksul näete esimesi tulemusi.

Täieliku kuuri läbimisel käivituvad sügavad rasvapõletavad mehhanismid ning rasvarakkude suuruse vähenemine toimub 1-2 kuu jooksul peale kuuri lõppemist.

Coldlipo abil saab korrigeerida järgmisi piirkondi:

 • kõht ja nn sangad;
 • puusad, tuharad;
 • reied  (sise- ja välisküljed);
 • käed;
 • selg abaluude piirkonnas;
 • rinnahoidja voldid;
 • põlved.

Mõju:

 • nahaaluse rasvkoe vähendamine;
 • tselluliidi vähendamine;
 • naha elastsuse parandamine;
 • naha verevarustuse parandamine;
 • lõike-, põletus- ja rasedusarmide vähendamine.

Me palume igal uuel kliendil täita ankeedi, kus ta oma allkirjaga kinnitab vastunäidustuste olemasolu puudumist. Vastunäidustuse esinemisel on tarvis konsulteerida oma perearstiga.