Uus innovatsiooniline areng kehahoolduses on FatTherapy

Protseduur, mis pinguldab ja trimmib nahka, vähendab kehaümbermõõte ning tselluliiti. Lihtsa ja valutu protseduuriga kiirendad ainevahetust ja modelleerid keha.

FatTherapy protseduuris on kombineeritud:

  1. 2x kavitatsioon ehk kahekordse efektiga mittekirurgiline rasvaimu, mis lõhustab rasva ja soodustab selle väljutamist kehast. Tulemuseks on kehaümbermõõtude ja tselluliidi vähenemine, nahk muutub siledamaks ja pringimaks.
  2. Bipolaarne raadiolaine– pinguldab lõtvunud nahka ja on parim naha tekstuuri parandajaid.
  3. Infrapuna valgus– laservalgus, mis stimuleerib uue kollageeni ja elastiini tootmist ja töötleb rasvarakke.
  4. Biostimulatsioon– maailmas ainulaadne mitmefaasiline biostimulatsioon aitab lõhustunud rasva jääkainetena organismist välja transportida ning ka lihased kasutavad seda energiana. Biostimulatsiooni programmide faasid on väga täpselt programmeeritud. Lisaks lihastele mõjutatakse ka nahka, naha aluskude, rasvkude, lümfi- ja vereringet. Tulemuseks on sile nahk ja toonuses lihased.
  5. Vaakummasaaž– aitab raadiolainetel ja infrapunavalgusel imenduda naha sügavamatesse kihtidesse ning stimuleerib ainevahetust.

Tulemusi võib näha juba peale esimesi protseduure. Protseduuri soovitatakse teha 6-12 korda kuurina vähemalt 2 korda nädalas. sest siis on efekt lokaalselt piirkonnale parim. Tulemusi hindab Skinmedi spetsialist protseduuride ajal ja kuuri lõpus.

Protseduur kestab 40 minutit, kuid palume varuda ettevalmistusteks aega 1 tund. Protseduur algab lokaalse piirkonna ettevalmistamisega massaažiõliga, misjärel alustatakse mõnusa massaažiga töötlemist Teie probleemset piirkonda. Pärast protseduuri soovitame tarbida rohkelt vett ja rohelist teed, et aidata kehal mürk-ja jääkaineid väljutada. Kuuri ajal ja lõpus soovitame jälgida tervislikke eluviise. Kaks tundi enne ja pärast ravisessiooni  soovitame vältida tugevat einestamist.

südamehaiged või kõrgvererõhutõve all kannatajad, konfigureeritud südamestimulaatori kasutajad;
akuutse põletikuga haiged, astmahaiged, süvaveenide tromboosi põdejad, vähihaiged jne;
hemorraagiliste haiguste põdejad, trauma või verejooksuga patsiendid;
rasedus, rinnaga toitmine;
operatsioonid (3 eelneva kuu jooksul);
meditsiinilisest plastist kehaosad või kehaosad, millel on kunstlik täidis;
metalldetailide olemasolu organismis;
nahapõletiku või ödeemi all kannatajad;
immuunsussüsteemi haigused;
tuimuse või kuumustundetuse all kannatajad.

Me palume igal uuel kliendil täita ankeedi, kus ta oma allkirjaga kinnitab vastunäidustuste olemasolu puudumist. Vastunäidustuse esinemisel on tarvis konsulteerida oma perearstiga.