Kavitatsioon mõjub rasvkoele nagu kirurgiline rasvaimu!

Senini on esteetilises kosmetoloogias kirurgilise vahelesekkumiseta olnud kättesaadavad vaid protseduurid, mis on muutnud rasvkoe struktuuri. Probleemsetest piirkondadest sai rasvarakke eemaldada vaid operatsiooni ehk rasvaimu abil. Igasugune operatsioon on aga invasiivne (kehasse lõike tegemine) ning lisaks taastumisele, haiglas viibimisele, paistetusele, tugisukkade kandmisele peab nähtavaid tulemusi ootama veel kuid.

Tänaseks on Skinmed ilukliinikul rõõm pakkuda Teile tselluliidi ja liigsete rasvladestuste mahu vähendamise efektiivset, invasiivitut ja ohutut ravimeetodit – kavitatsiooni.

Meetod:

Spetsiaalse aparaadiga esile toodavad madala sagedusega ultrahelilained mõjuvad rasvkoele, kutsudes selles esile  nn kavitatsiooni efekti ehk mikromullikeste moodustumise. Need suurenevad mõõtmetes, pehmendavad rasva ning lõhestavad adipotsüüdi – rasva rakukaitse – membraani. Niisiis laguneb rasva säilitamise reservuaar ning selles kohas ei ole enam rasva ladestumine võimalik. Ultrahelikiirguse parameetrite spetsiaalne valik võimaldab osutada sihipärast mõju vaid rasvarakkudele neid seeläbi lõhustades. Vabanenud triglütseriidid, milledest koosnevad rasvarakud, väljutatakse rakuvahelisest ruumist loomulike metabolistlike, ainevahetuslike protsesside abil.

Kavitatsiooni protseduur iseenesest on lihtne ja täiesti valutu. Spetsialist mõjutab aparaadi ultraheliotsikuga valitud kehapiirkonda. Arvestades protseduuriks ettevalmistamist kestab ultraheli kavitatsiooni protseduur kokku kuni 1 tund. Kuur moodustab 6-12 seanssi. Vajadusel viiakse läbi toetusravi.

Mõju:

  • nahaaluse rasvkoe vähendamine;
  • fibroosi ilmingute vähendamine;
  • naha elastsuse parandamine;
  • naha verevarustuse parandamine;
  • armide silumine peale kirurgilist lipoksatsiooni.

Efekti võib näha juba peale esimesi seansse: rasvaladestuste maht probleemsel alal väheneb juba peale esimest protseduuri 2-5 cm võrra. Järgmise nädala jooksul efekt süveneb. Oluline tulemus kavitatsiooni puhul on samuti verevarustuse paranemine ja fibroblastide stimulatsioon, mis soodustab naha elastsust, pinguldab nahka.

Eelised:

  • valutus, ei vaja tuimestust ega narkoosi;
  • kiirelt nähtav esteetiline tulemus;
  • protseduuri lühike aeg;
  • atraumaatilisus;
  • rehabilitatsiooniaja puudumine.

Rasvarakkude lagunemisproduktide väljutamise protsessi kiirendamiseks ja parendamiseks läbi lümfaatilise vereringe, soovitatakse kavitatsiooni kombineerida LPG või Vacumshape‘iga. Enne ja pärast protseduuri soovitame tarbida rohkelt vett ja rohelist teed, et aidata kehal mürk-ja jääkaineid väljutada. Kuuri ajal ja lõpus soovitame jälgida tervislikke eluviise. Kaks tundi enne ja pärast ravisessiooni  soovitame vältida tugevat einestamist.

nahakahjustused kavitatsiooni piirkonnas: lõhed, erosioonid, infektsioonid;
rasedus ja imetamine;
verehüübivushäired;
immuunsussüsteemi haigused;
hepatiit, neerupuudulikkus, sapikivitõbi;
kilpnäärme talitlushäired;
krooniline veenipuudulikkus, flebiidid, tromboflebiidid;
südamehaigused ja südamestimulaator;
osteoporoos;
astma;
onkoloogilised haigused (hea-või pahaloomulised kasvajad);
infektsioonilised ja põletikulised protsessid;
diabeet (II tüüp);
varikoossed veenilaiendid;
kesk- ja sisekõrva kahjustused;
metallproteesid kavitatsiooni piirkonna lähedal;
operatsioonid (3 eelneva kuu jooksul).

Me palume igal uuel kliendil täita ankeedi, kus ta oma allkirjaga kinnitab vastunäidustuste olemasolu puudumist. Vastunäidustuse esinemisel on tarvis konsulteerida oma perearstiga.