Laser liposaktsioon on uus mitteinvasiivne rasvapõletustehnoloogia, mis on saanud FDA poolt 2012. aastal auhindu ja tunnustusi üle maailma! Uue generatsiooni rasvkoe vähendamiseks kasutatav külm lasersüsteem (cold laser) kahandab rasvarakke ilma kahjustusteta ja kõrvaltoimeteta (armideta, taastumisajata ja kudede kahjustamiseta).

Laser liposaktsioon on tõhus meetod kehakontuuride vormimiseks kui treeningud ning dieet ei anna piisavat tulemust.  Protseduur on sobilik nii naistele kui meestele ning kõikidele kehapiirkondadele (v.a. naistel rinnapiirkond). Peamised ravipiirkonnad on  kõht, talje, sangad, tuharad, reied, põlved, lõug, selg ja käed.

Protseduur on valutu, lihtne ja täiesti ohutu. Dioodilise laserenergia madal tase soodustab rasvarakkude membraani stimulatsiooni, muutes nende läbilaskevõimet. Rakud kaotavad oma ümarad vormid, vabastades selliselt intratsellulaarse rasva. Triglütseriidid väljutatakse organismist järk-järgult keha loomuliku ainevahetuse käigus. Laseri energia loob keemilise signaali rasva rakumembraani, mis selle lõhub ning talletatud rasvhape irdub sealt välja  otse lümfisüsteemi. Antud protseduur tagab ka ravijärgselt organismi parema metabolismi toimimise ja eemaldab vabad rasvhapped ega lase neil tagasi tekkida.  Laser töötab 650-660nm lainepikkusega ning seadmel on 8 laserpadjakest, kus on omakorda mitu individuaalset laserallikat.

Kliiniliselt on tõestatud, et laser liposaktsioon on võrreldav kirurgilise rasvaimu tulemustega. Ultraheli pildid näitavad  kuni 30% rasvakihi langust juba peale esmast seanssi. Seega on võimalik mõne seansiga vähendada 3-12 cm kehaümbermõõdust.

 Eelised:

  • silmapilksed, pikaajalised ja loomulikud tulemused
  • täielikult ohutu ning valutu
  • ei nõua näljutavaid dieete
  • ei vaja kompressioonpesu kandmist
  • viiakse läbi ilma läbitorkete ja lõigeteta
  • taastumisperioodi puudumine

Protseduur kestab orienteeruvalt 40 minutit ning protseduure võib samale piirkonnale läbi viia kord 3 päeva tagant. Ühe protseduuri ajal võib aga omakorda töödelda kuni 3 erinevat piirkonda. Kuur koosneb 8-12 protseduurist, regulaarselt 2 korda nädalas.

Parema tulemuse saavutamiseks soovitame laser liposaktsiooni kombineerida LPG või Vacumshape‘ga. Enne ja pärast protseduuri soovitame tarbida rohkelt vett ja rohelist teed, et aidata kehal mürk-ja jääkaineid väljutada. Kuuri ajal ja lõpus soovitame jälgida tervislikke eluviise. Kaks tundi enne ja pärast protseduuri  soovitame vältida tugevat einestamist.

mistahes siseorganite haigused raskes vormis;
endokriinrasvumine;
südamehäired, südame- või vatsakestevahelise vaheseina defektid;
rasedus ja imetamine;
onkoloogilised haigused.

Me palume igal uuel kliendil täita ankeedi, kus ta oma allkirjaga kinnitab vastunäidustuste olemasolu puudumist. Vastunäidustuse esinemisel on tarvis konsulteerida oma perearstiga.