Kui Teil on probleemiks kehakaal, jalgadel tselluliit või on hoopiski kõhul inetud rasvavoldid või häirib mõni muu piirkond kehal, siis on Eesti parimad salenemisspetsialistid Teile abiks!

Magdaleena tänaval asuv Skinmed Ilukliinik pakub Eesti suurimat ja laialdasemat valikut tselluliiti vähendavate, kehakaalu alandavate, lõtvunud nahka pinguldavate ja keha modelleerivate kehahoolduste näol. Koostöös meie spetsialistidega leiame igale keha probleemile õige raviskeemi ja lahenduse.

Kehahooldus on alati väga personaalne teenus. Iga inimene on erinev ja seetõttu tuleb ka igaühele pakkuda natukene erinevat lähenemist. Selleks oleme üles ehitanud oma teenuse individuaalsetele programmidele. Esimesel külastusel koostatakse kliendile individuaalne salenemisprogramm. Salenemisprogramm hõlmab nii kehahooldusi, kui ka kliendi enese tegevusi väljaspool hooldust ning edasi tegutsetakse selle programmi põhjal. Tulenevalt sellest, et valikus on väga palju  erinevaid salendavaid kehahooldusi ja tehnoloogiaid ja iseseisvalt on raske otsustada parima ning tõhusaima kehahoolduse kasuks, siis palume et kõik läbiksid salenemisnõustamise esmasel kohtumisel.

Keskmiselt kaotab iga salenemisprogrammis osaleja spetsialisti jälgimise all keskmiselt 4-16 cm kogu kehaümbermõõdust.

PERSONAALNE SALENEMISPROGRAMM

Salenemisprogramm on spetsialisti poolt kombineeritud individuaalne raviskeem, kus määratakse tõhusaimad protseduurid vastavalt saleneja vajadustele ja eesmärkidele. Kõiki salenejaid kaalutakse ja mõõdetakse ravikuuri ajal. Spetsialisti jälgimise all võidakse korrigeerida salenemisprogrammi vastavalt organismi vajadustele ja ravi tulemustele.

Salenemisnõustamine sisaldab:

  • tervisliku seisundi hindamist;
  • probleemsete piirkondade märkimist;
  • keha mõõtmist ja kaalumist;
  • personaalse toitumiskava koostamist (kliendi soovil lisatasu eest);
  • individuaalse treeningplaani koostamist (kliendi soovil lisatasu eest);
  • UUS! tselluliidi analüüs (kliendi soovil lisatasu eest) *.

*Tselluliidianalüüs saadaval vaid Rotermannis asuvas Skinmed’is.

 

Keskmine kehahoolduste raviprogramm kestab 3-6 nädalat olenevalt organismi vajadusest.

Individuaalseid salenemisprogramme koostatakse parimate füsioterapeutide ja spetsialistide poolt.

TOITUMISKAVA

Toitumiskavasid koostab toitumisspetsialist ja personaaltreener Marek Morozov! Marek Morozov on järjepidevalt treeninud 17 aastat ning treeneri ametit pidanud 14 aastat. Selle aja jooksul omandanud rahvusvahelise organisatsiooni IFBB (International Federation of Bodybuilding) personaaltreeneri litsentsi, kui ka EKFL (Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit) IV taseme treeneri tunnistuse. Läbinud  palju kursusi-koolitusi,  mis puudutavad inimese füsioloogiat ja anatoomiat, treeningmetoodikat, toitumist, vigastuste diagnoosi- ja ravi. Lisaks on abiks mitmele pallikoondisele kui ka individuaalala sportlastele. Koolitab jõusaali- ja fitnessitreenereid ning kuulub Eesti Kulturismi ja Fitnessliidu eksamikomisjoni. Hetkel võtab osa ka töögrupis koos Eesti juhtivate toitumisteadlaste ja arstidega, kus töötatakse välja Riikliku toitumisprogrammi mis mõeldud nii koolidele-, haiglatele-, kui ka treeneritele, mis saab edaspidi aluseks arvestades inimeste erivajadusi ning tervisliku toitumise põhimõtteid.

Olenemata sellest, kas soovite kehakaalu langetada rasva arvelt või tõsta lihaste arvelt, ei saa üle ega ümber ilma õige toitumiseta. Personaalse toitumiskava koostamisel võetakse arvesse inimese vanuse,- sugu,- füsioloogilised iseärasused, kui ka eesmärgid.

Vastavalt Teie päeva iseloomule pannakse paika toidukordade sageduse (millal ärkate, treenite, magama heidate). Samuti   makrotoitainete (valgud, rasvad, süsivesikud) ning mikrotoitainete (vitamiinid, mineraalained) tasakaalu tagamaks maksimaalse tulemuse nälga tundmata.

Koos toitumiskavaga saate kaasa ka pildimaterjali ja nõuanded miks just nii peab toituma ja mida vajadusel oma toitumises muuta ning seda kõike  kahjustamata oma tervist.

Toitumiskava sisaldab:

  • personaalset toitumiskava (4-6 varianti igaks toidukorraks);
  • mitmeid lehekülgi toitumisnõuandeid;
  • vajadusel hilisemat korrigeerimist.

SALENEMISNÕUSTAMISELE KIIRE JA MUGAV BRONEERIMINE

http://skinmed.ee/broneerimine/

või võta ühendust

Magdaleena Skinmed: +372 58911174 või magdaleena@skinmed.ee

 

Olete oodatud linna suurima valikuga Skinmed keha-, näo- laserravi kliinikusse!

Palume kõikidel klientidel teavitada vähemalt 12h ette protseduurile mitteilmumisest e-maili või telefoni teel. Vabandame ebamugavuste pärast.