Rasvarakkude lõhustamine KÜLMMEETODIL veelgi efektiivsemalt!

Magdaleena Skinmed’i on saabunud 2018. aasta UHIUUS ja veelgi võimsama toimega valutu ja ohutu RASVARAKKUDE LÕHUSTAMISE protseduur külmmeetodil, mis külmaga mõjutades võimaldab vabaneda rasvaladestustest. Alternatiiv rasvaimule, mis on teaduslikult tõestatud toimega.

Rasvakurdude lokaalne jahutamine võimaldab absoluutselt füsioloogilisel ja loomulikul viisil, koormuseta organismile kõhnuda. Seejuures ei tule selleks teha operatsioone, tunnetada ebameeldivaid tundeid ja allutada end tüsistuste riskile.

Uuendusliku meetodi aluseks on rasvkoe täpne ja kontrollitud jahutamine, mis toob kaasa rasvarakkude järk-järgulise hävimise. Meetodi ohutus baseerub rasvarakkude erilisel külmatundlikkusel.

Rasvkude on meie organismi omamoodi energiaallikas. Jahtudes ja külmudes hakkab organism eraldama soojusenergiat rasvarakkude lõhestamise teel.

Rasvarakud langevad apoptoosi, mille tagajärjel nad hävivad, seejärel viib lümfiringe nad kahe–kolme kuu jooksul organismist välja. Külmutatakse ainult nahaalust rasvkude, ümbritsevaid kudesid mitte. Nahaaluse rasvsidekoe sellise lõhestumise tulemusel saavutame vajaliku esteetilise efekti – kaovad liigsed sentimeetrid.

Ühe seansi jooksul võib koheselt töödelda mitu tsooni. Keskmiselt võtab ühe tsooni töötlemine aega umbes 55-60 minutit. Töödeldavale alale asetatakse vaakumaplikaator, mis imeb sisse rasvakurru.

Eelised:

 • Protseduur ei tekita nahakahjustusi ega põhjusta komplikatsioone;
 • toime on lokaalne, ei mõjuta siseorganeid;
 • ei nõua ettevalmistust;
 • ei vaja tuimestust;
 • puudub taastusaeg.

Aplikaatori sees paiknevad erilised plaadid, mis genereerivad külma ning tagavad naha-rasvkurru sügava jahutamise. Seejuures tasuks märkida, et lihased, veenid ja närvid ei ole nii tundlikud selliste külmatemperatuuride suhtes, kui seda on rasvkude. Protseduuri ajal tunnetate külma vaid paari minuti jooksul, seejärel toimub vastupidine – soojustunne kudede mikromassaaži arvelt otsiku sees mõjutuskohal protseduuri ajal. Peale aplikaatori mahavõtmist paistab töödeldud koht punetavana ja veidi tursununa. Valu ja ebameeldivaid tundeid selle juures ei teki. Punetus möödub samal päeval 2 h jooksul. Selle järgselt aga hakkate vaid jälgima, kuidas töödeldud ala hakkab mõõtmetes võrdselt vähenema.

Peamine eelis on lokaalne toime, mida on näha kõhul ja reitel. Need on kõige probleemsemad piirkonnad naistel, sest kõhul ja reitel olev rasv “sulab” väga aeglaselt.

Meie salenejatele meeldib, et toimet on näha juba pärast esimest protseduuri. Ühe 4D krüolipolüüsi seansiga saab korrigeeritavast piirkonnast kaotada kuni 30% rasvaladestusi. Vajadusel võib poolteise kuu pärast protseduuri korrata, see võimaldab kaotada kuni 50% rasva.

Protseduur on prolongeeritud efektiga, tänu millele ei teki kogu organismi stressi. Kahe kuuga saavutab teie figuur ahvatleva kontuuri ja meeldivad kumerused.

Meetod:

Krüolipolüüsi protseduur on täielikult ohutu. Selleks, et kaitsta nahka ülejahtumise eest, asetatakse vaakumaplikaatori ja keha vahele eriline vahetükk. See tagab ka külma ühtlase jaotuse. Sellisel moel tagatakse rasvakurru jahutus kogu sügavusel, mis tähendab, et ka rasvade efektiivne lõhestumine ja nende edasine ümbertöötlus ainevahetuse protsessis. Protseduuri käigus saadab organism nö. kaitsejõud jahutatud ala soojendamisele ning rasvarakud hakkavad jõudsalt lõhestuma. Seejuures närvid, veenid, lihased ja nahk ei kannata vähimalgi määral.

Krüolipolüüsi ajal rasvarakkude lagunemisproduktide väljutamine ei tekita mingit koormust maksale ja eritussüsteemile, kuna rasva lagunemine toimub järk-järgult, mitte aga momentaalselt, löögiliselt nagu see toimub muude lokaalsete rasvaladestuste lagundamise aparaadimetoodikate korral. Erinevalt paljudest teistest metoodikatest, ei vaja krüolipolüüs pikaajalist rehabilitatsiooni. Pärast protseduuri võib rahulikult minna tegelema oma igapäevaste asjadega, tundmata seejuures mingit ebamugavust.

Mõju:

Erinevalt rasvaladestustest vabanemise traumeerivatest meetoditest ei saa krüolipolüüsi korral kiiret tulemust oodata. Kuna rasvade lõhestumine on sel juhul absoluutselt füsioloogiline, loomulik, seetõttu ei toimi kõik ka koheselt. Ühe protseduuri ajal väheneb rasvarakkude arv 20-30% võrra. Rasvade lagunemise protsess ise aga toimub 30-90 päeva jooksul. Tõsi ju, et parem on veidi aega oodata, tundmata seejuures mingeid ebameeldivaid tundeid, kui kannatada peale lüpoksatsiooni operatsiooni? Sõltuvalt teie individuaalsetest eripäradest ja soovidest, läheb vaja üks kuni kolm protseduuri umbes 1-1,5 kuulise vaheajaga. Võite olla veendunud selles, et juba kuu aja jooksul näete esimesi tulemusi.

4D krüolipolüüsi abil võib korrigeerida järgmiseid alasid:

 • kõhul sangad ja rasvavoldid;
 • reie sise- ja välisküljed;
 • tuharad;
 • erinevate kehapiirkondade küljed;
 • selja rasvavoldid ja kumerused;
 • puusade sise- või välispind;
 • põlved;
 • kätel kogunenud rasvapadjad.

Parimaid tulemusi oleme saavutanud kätel, kõhul, tuharatel, nn. sangadel, reitel, reie sise- ja väliskülgedel vähendades rasvapadjakesi ja sangasid!

Tulemuste säilitamine:

Protseduuri tulemuse ülalhoidmine sõltub igaühest endast. Kui peale protseduuride kuuri lõppemist peate tervet eluviisi, totitute tervislikult, annate endale mõõdukaid füüsilisi koormuseid (jalgsi kõndimine, tantsimine, hommikuvõimlemine, jalgrattasõidud), säilitate stabiilse krüolipolüüsi efekti. Seega on krüolipolüüsi protseduur mugav, mittetraumaatiline, valutu, ei vaja mingit rehabilitatsiooni ega tekita rasvade lõhestamisproduktide järsku väljaviset verre, mis võimaldab kasutada seda metoodikat mistahes koormuseta maksale.

rasedus ja rinnaga toitmine;
laialdane armkude töötlemise alal;
nahahaigused: ekseem või dermatiidid eeldatava mõjutuse alas;
naha tundlikkuse häirumine;
nahatraumad ja infektsioonid;
hiljutise verejooksu või verevalumi alad;
kardiostimulaator;
paroksüsmaalne külma hemoglobinuuria;
operatsioonid (3 eelneva kuu jooksul)

Väljatöötajate poolt soovitatud (ja praktikas kinnitatud) meetod – krüolipolüüsi kuur koosneb üldjuhul kolmest – viiest protseduurist 1-kuulise intervalliga. Täieliku kuuri läbimisel käivituvad sügavad rasvapõletavad mehhanismid ning rasvarakkude suuruse vähenemine toimub 6-9 kuu jooksul peale kuuri lõppemist.

Me palume igal uuel kliendil täita ankeedi, kus ta oma allkirjaga kinnitab vastunäidustuste olemasolu puudumist. Vastunäidustuse esinemisel on tarvis konsulteerida oma perearstiga.