Suurepärane võimalus enne tähtsat sündmust või üritust kaotada kehalt keskmiselt 2-6 cm!

BioSlim on spetsiaalset välja töötatud salenemispakett, et vähendada cm-d enne tähtsat üritust ja sündmust. Tihti tunned end ebamugavalt, sest kõht, jalad või käed häirivad teatud riietuses. Siinkohal aitab Bioslim protseduur, mis modelleerib probleemseid piirkondi. Bioslim protseduur sisaldab mittekirurgilist rasvaimu, et vähendada nahaalust rasvkude. Ultrahelikiirguse parameetrite spetsiaalne valik võimaldab osutada sihipärast mõju vaid rasvarakkudele neid seeläbi lõhustades. Vabanenud triglütseriidid, milledest koosnevad rasvarakud, väljutatakse rakuvahelisest ruumist loomulike metabolistlike, ainevahetuslike protsesside abil.

Peale mittekirurgilist rasvaimu jätkab salenemisspetsialist RF-liftingu protseduuriga, mis pinguldab ja trimmib probleemset lõtvunud kehapiirkonda. Protseduur aktiveerib rasvade lagundamise protsessi ning parandab vereringet.

Rasvarakkude lagunemisproduktide väljutamise protsessi kiirendamiseks ja parandamiseks läbi lümfaatilise vereringe kombineeritakse mittekirurgiline rasvaimu vacumshape tselluliidiraviga, mille tulemusel vere ja lümfiringe paraneb. Nahapind muutub siledamaks, nahk pinguldub ja väheneb tselluliit. Seejärel määritakse kehale maineka Itaalia firma SuperDren tselluliidivastast kehakreemi, mis vähendab vedeliku peetusest tingitud rasvkudede mahtu, väldib rasvkoe taasteket ja parandab samuti naha mikrovereringet.

BioSlim on ideaalne ravi tundlikule, haprale nahale, mis on loodud selleks, et võidelda tselluliidi tekkega ja hõlbustada vedelike väljutamist kehast. Lõpetuseks kaetakse saleneja probleemne kehapiirkond loodusliku ülitõhusa Natury Detox Slimming bandaažidega, mis tõstavad nahatoonust, elastsust ja modelleerivad kehakuju.

NB! Salenejale antakse kaasa protseduuril kasutatud Natury Detox Slimming bandaažid koduseks kasutamiseks (2x), et tulemusi intensiivistada ja saavutada maksimaalne efekt!

Enne ja peale protseduure tuleks vältida tugevat einestamist ja juua rohkelt vett.
Keskmiselt kaotab saleneja umbes 2-6 cm olenevalt kehapiirkonnast ja organismi eripärast.

Kestvus 2h

Tutvumishind 79 €