Efektiivne kõrgtehnoloogia suuremate rasvaladestuste korral!

Skinmed Ilukliinikul rõõm pakkuda Teile uut tselluliidi ja liigsete rasvladestuste mahu vähendamise efektiivset, invasiivitut ja ohutut ravimeetodit kahekordse mittekirurgilise rasvaimu efekti ja infrapuna lasersüsteemiga, mis on saanud auhindu ja tunnustusi üle maailma.

Kliiniliselt on tõestatud, et CelluSlim protseduur on võrreldav kirurgilise rasvaimu tulemustega. Ultraheli pildid näitavad  kuni 30% rasvakihi langust juba peale esmast seanssi. Seega on võimalik mõne seansiga vähendada 3-12 cm kehaümbermõõdust.

Celluslim mõju:

  • nahaaluse rasvkoe vähendamine;
  • fibroosi ilmingute vähendamine;
  • naha elastsuse parandamine;
  • naha verevarustuse parandamine;
  • armide silumine peale kirurgilist lipoksatsiooni.

Efekti võib näha juba peale esimesi seansse: rasvaladestuste maht probleemsel alal väheneb juba peale esimest protseduuri 3-5 cm võrra. Järgmise nädala jooksul efekt süveneb. Oluline tulemus Celluslim protseduuri puhul on samuti verevarustuse paranemine ja fibroblastide stimulatsioon, mis soodustab naha elastsust ja pinguldab nahka.

CelluSlim on tõhus meetod kehakontuuride vormimiseks kui treeningud ning dieet ei anna piisavat tulemust.  Protseduur on sobilik nii naistele kui meestele ning kõikidele kehapiirkondadele (v.a rinnapiirkond). Peamised ravipiirkonnad on  kõht, talje, sangad, tuharad, reied, põlved, lõug, selg ja käed.

Eelised:

  • silmapilksed, pikaajalised ja loomulikud tulemused;
  • täielikult ohutu ning valutu;
  • ei vaja kompressioonpesu kandmist;
  • viiakse läbi ilma läbitorkete ja lõigeteta;
  • taastumisperioodi puudumine.

Parema tulemuse saavutamiseks soovitame Celluslim protseduuri kombineerida LPG või Vacumshape protseduuriga.  Enne ja pärast protseduuri soovitame tarbida rohkelt vett ja rohelist teed, et aidata kehal mürk-ja jääkaineid väljutada. Kuuri ajal ja lõpus soovitame jälgida tervislikke eluviise. Kaks tundi enne ja pärast protseduuri soovitame vältida tugevat einestamist.

nahakahjustused kavitatsiooni piirkonnas: lõhed, erosioonid, infektsioonid;
rasedus ja imetamine;
verehüübivushäired;
immuunsussüsteemi haigused;
hepatiit, neerupuudulikkus, sapikivitõbi;
kilpnäärme talitlushäired;
krooniline veenipuudulikkus, flebiidid, tromboflebiidid;
südamehaigused ja südamestimulaator;
osteoporoos;
astma;
onkoloogilised haigused (hea-või pahaloomulised kasvajad);
infektsioonilised ja põletikulised protsessid;
diabeet (II tüüp);
varikoossed veenilaiendid;
kesk- ja sisekõrva kahjustused;
metallproteesid kavitatsiooni piirkonna lähedal;
operatsioonid (3 eelneva kuu jooksul).

Protseduur kestab orienteeruvalt 40-45 minutit ning seda võib samale piirkonnale läbi viia kord 5 päeva tagant. Ühe protseduuri ajal võib aga omakorda töödelda kuni 2 erinevat piirkonda. Kuur koosneb 5-12 protseduurist, regulaarselt 2 korda nädalas. Vajadusel viiakse läbi toetusravi.

Me palume igal uuel kliendil täita ankeedi, kus ta oma allkirjaga kinnitab vastunäidustuste olemasolu puudumist. Vastunäidustuse esinemisel on tarvis konsulteerida oma perearstiga.