Tipptehnoloogia nüüd Eestis!

Saabunud on ainulaadne ja Eestis esmakordne tipptehnoloogiline kehaseade tselluliidi analüüs, mis mõõdab jalgadel ja tuharatel tselluliidi astet, naha niiskustaset, üleliigse vee ning mürk- ja jääkainete hulka probleemses piirkonnas.

Tselluliidi analüüsi käigus aitab salenemisspetsialist tulemuste alusel moodustada kiireima ja tõhusaima lahenduse probleemsetele piirkondadele tselluliidiraviks, naha pinguldamiseks, kehakaalu ja cm-te vähendamiseks.

Miks on vajalik tselluliidiravi?

Tselluliit ei ole ainult väline probleem kehal, vaid näitab ka sisemisi häireid. Tselluliidi all mõistetakse rasva ja teiste ainevahetusjääkide kogumeid sidekoe nahaaluskoes. Tselluliidi peamiseks põhjuseks loetakse naissuguhormooni östrogeeni, mis mõjutab jääkainete kogunemist ning rasva ladestumist kehas. Kõige enam tekib tselluliiti tuharatele ja reitele.Tselluliidiravi alustamisel tuleks keha ravida terviklikult, nii sisemiselt kui ka väliselt. Tselluliidi analüüsi käigus võtab salenemisspetsialist arvesse keha kui tervikut ja vastavalt analüüsi raportile on võimalik alustada personaalset ravihooldust tselluliidi- ja rasvkoe vähendamiseks ning naha pinguldamiseks.

Tselluliidi analüüsi käigus võetakse arvesse Teie vanus, kehakaal, talje ümbermõõt ja muud vajalikud andmed analüüsi läbiviimiseks. Probleemsele piirkonnale asetatakse spetsiaalne mõõtetabel. Laservalguse ja naha temperatuuri abil määratakse naha niiskustase, tselluliidi aste, mürk- ja jääkainete kogumikud ja hulk kehas. Protseduur on valutu ja ei põhjusta ebamugavust.

Tselluliidi analüüs annab võimaluse viia tselluliidiravi uuele tasemele. Personaalne ravihoolduste programm ja maksimaalselt parimad tulemused tselluliidi-, kehaümbermõõtude- ja rasvkoe vähendamisel ning naha pinguldamisel.

Tselluliidi analüüsi abil:

  • kaardistame vanuse, soo ja vajalikud andmed
  • määrame probleemsed piirkonnad
  • hinnatakse tselluliidi ulatus ja aste
  • määratakse üleliigse vee- ja jääkainete ulatus
  • mõõdetakse naha niiskustaset
  • koostatakse personaalne ravihoolduste kava
  • antakse nõu kodusteks ravihooldusteks

Protseduur kestab orienteeruvalt 30-40 minutit. Tselluliidi analüüsi viib läbi diplomeeritud salenemisspetsialist.

Analüüsi käigus selgitatakse välja tselluliidi aste, naha niiskustase ja üleliigse vee hulk kehas. Igale kliendile koostatakse personaalne salenemisprogramm, määratakse vajalikud tooted edaspidiseks koduseks ravihoolduseks ning antakse juhiseid toitumisharjumuste ja eluviiside parandamiseks.