ÜHTLASEM JUME JA SÄRAVAM NÄONAHK!

Vanemas eas, stressirohkel perioodil või siis, kui sind kimbutab akne, võib su nahk aga vajada täiendavat puhastust ja turgutust. Tõeliselt efektiivne aknet vähendav ravihooldus igale nahtüübile.

Kellele?

ACNE Peel Professional Acid hoolitsus sobib rasusele või segatüüpi nahale ja/või neile, kes on hädas akne ja laienenud pooridega. Samuti neile, kelle nahale on pärast hormonaalseid muutuseid (rasedus, menopaus jne) tekkinud pigmendilaigud.

Kuidas?

Acne Peel Professional Acid hoolitsus on antibakteriaalne, tänu millele vähendab bakterite hulka, mis põhjustavad põletikulisi protsesse sinu nahal. See on üks vähestest hapetest, mis läbib kergesti rasukihi nahal ning pääseb läbi saastunud „poorideni“, kuid ei ärrita sealjuures sinu nahka.

Kui tihti?

Üks hoolitsus kestab 45-60 minutit ja seda tuleks korrata 4-6 korda sagedusega 1 x nädalas.

Milline on tulemus?

Pärast hoolitsuste kuuri su nahk lausa särab! See on on märgatavalt siledam ja pehmem. Nahk on põhjalikult puhastatud ning oluliselt on vähenenud komedoonide hulk, mis omakorda vähendab ka vistrike ja teiste põletikuliste protsesside teket nahal.

Tulemused

  • uuringu kestus 1 kuu
  • iga katsealune teostas ühenädalase intervalliga kokku kolm Anti-Age Peel hoolitsust
  • täiendavalt kasutati näol ja silmade ümber kaks korda päevas Anti-Age seeriasse kuuluvat Active Lifting Peptide kreemi
  • piltidel on näha näonaha seisukord enne hoolitsuste seeriaga alustamist ja nädal pärast viimast hoolitsust

Enne

Pärast

Tule Skinmedi ilukliinikusse spetsialisti vastuvõtule, et leida Teie näonahale parim lahendus.