RÄHKEM SÄRA JA VÄRSKEM JUME!

Meie nägu on mõnes mõttes nagu visiitkaart – selle kurrud ja kortsud, jume ja jutid jutustavad teistele inimestele meie kohta nii mõndagi. Kui sa tunned, et sinu nägu jutustab rohkem, kui sa tahaksid, on aeg värskenda oma „visiitkaarti“.

Kellele?

Glow Peel hoolitsus on mõeldud sulle, kui tunned, et nahatoon võiks olla ühtlasem, kui sind häirivad värvimuutused nahal (sh pigmendilaigud), kui enneaegse vananemise märgid võtavad võimust või kui nahk tundub lihtsalt tuhm ja elutu. Sobib kõikidele nahatüüpidele, sealhulgas ka tundlikule nahale (nt kuperoossele nahale, millel on rosaatsea või sebrroiline dermatiit!

Kuidas?

Glow Peel hoolitsus on väga leebe, ei põhjusta nahaärritust ega punetust. Protseduuri käigus kooritakse ja silutakse nahka, stimuleeritakse kollageeni ja elastiini tootmist, mis soodustab rakkude uuenemise protsessi, kaitseb nahka enneaegse vananemise eest ning kiirendab naha paranemist. Lisaks omab Glow Peel hoolitsus põletikuvastast ja siluvat mõju veresoontele, vähendades telangeikstaasiaid ehk ämblikveene ja põletikulisi protsesse nahas.

Sobib ideaalselt hapnikuvaeguses, hallile, väsinud ja tuhmile või pigmendilaikudega nahale!

Kui tihti?

Üks hoolitsus kestab 45-60 minutit ja seda tuleks korrata 4-6 korda sagedusega 1 x nädalas.

Milline on tulemus?

Glow Peel hoolitsuse tulemusena on nahk sile, nahapunetust on märgatavalt vähem ja tänu valgust peegeldavatele mikroosakestele on nahal nooruslik ja särav jume.

Tulemused

Tulemused piltidel:

  • uuringu kestus 1 kuu
  • iga katsealune teostas ühenädalase intervalliga kokku kolm Glow Peel and brighten up hoolitsust
  • täiendavalt kasutati näol ja silmade ümber kaks korda päevas Glow Peel seeriasse kuuluvat Glow Peel kreemi
  • piltidel on näha näonaha seisukord enne hoolitsuste seeriaga alustamist ja nädal pärast viimast hoolitsust

Enne

Pärast

Tule Skinmedi ilukliinikusse spetsialisti vastuvõtule, et leida Teie näonahale parim lahendus.