Skinclinic mikro-nõelravi peanahale juuste väljalangemise vastu

Täiskasvanud inimese peanahal on umbes 100 000 karvanääpsu, mis vajavad toitaineid, mille tagab neile terve peanaha verevarustus. Juuksed ei kasva pidevalt, vaid läbivad kahte olulist ja erinevat faasi: kasvu- ja puhkefaas.

Normaalse juuste kasvamise tsükli puhul on 85-90% juuksekarvadest kasvufaasis ja 15-10% puhkefaasis. Kui puhkefaasis olevate juuksekarvade arv suureneb kasvufaasis juuksekarvade arvelt, ei suuda organism väljalangevaid juuksekarvu parajal hulgal taastada ja juuste väljalangemine muutub märgatavaks.

Mikrõ-nõelravi puhul kantakse mikroavadesse spetsiaalne väljatöötatud kokteil juustekasvu kiirendamiseks ja tugevdamiseks.

Protseduuri tulemusel hakkavad juuksed vähem välja langema, kiireneb juustekasv ja juuksed muutuvad, tihedamaks, paksemaks ja volüümikamaks.

Ravihoolduse ajal stimuleeritakse peanahka, juustekarvade foliikuleid ja kapillaare, mistõttu suureneb hapniku ja toitainete juurdevool.

Protseduur stimuleerib karvanääpsu, niisutab peanahka ja reguleerib rasueritust. Kiireneb juustekasv, tugevneb juuksejuur, eemaldab kõõma ja tervendab peanahka.

Protseduuri soovitatakse teha kuurina 1x nädalas 7 päevase intervalliga 6-8 korda.

Kuuri ajal soovitame kasutada lisaks koduseks juusteravi hoolduseks spetsiaalseid ravihooldusi, et saavutada maksimaalseid tulemusi.

Vita-Age Anti Hair-Loss ravihoolduse sarja juustele soovitame kasutada kuuri ajal. Kõiki tooteid on võimalik soetada Kehapoest.

Tule tasuta konsultatsioonile, et saaksime pakkuda Teile parima lahenduse.