Vananemisvastane nahatoonust tõstev hooldus, mis on sobilik peenete ja sügavamate kortsude korral. Näohooldus toidab, toniseerib ja niisutab nahka, vähendades vananemisilminguid. Suurendab naha elastsust, silub ja soodustab kollageeni produktsiooni.

Tulemuseks on miimiliste kortsude märgatav silenemine ja kaela toonuse paranemine. Hoolduse ajal kasutame just Teie naha vajadustele vastavaid tooteid. Naha puhastamine, niisutamine, toniseerimine ja loomulik jääkainete eemaldamine. Eemaldab jääkaineid ja toniseerib näolihaseid. Taastab naha nooruslikkuse ja sära. Silub kortse.

Hooldus põhineb viimastel uuringutel peptiidide noorendavast mõjust naharakule. Kaasaegne peptiidide tehnoloogia stimuleerib naharaku kasvufaktoreid vähendades märgatavalt kortse, muutes naha elastsemaks ning elujõulisemaks.

  • Kollageeni ja elastiini vähenemine nahaaluses koes toob kaasa naha struktuuri muutused – kortsude tekkimise, naha lõtvumiseja elastsuse kadumise.
  • Protseduur stimuleerib pikaajaliselt kollageeni sünteesi ja pinguldab olemasolevaid kollageenikiude, andes kohese toonuse.
  • Nahakoed pingulduvad järk-järgult akumuleerunud soojuse toimel ning peenemad ja sügavamad kortsud tasanduvad ja pehmenevad.
  • Lauba, kaela, lõua ja põskede piirkonna elastsus paraneb kudede kokkutõmbumise tulemusena.

Protseduuri tulemusena nahk pinguldub, kortsud vähenevad ja naha tekstuur muutub elastsemaks!

Tule tasuta konsultatsioonile, kui Sa ei ole kindel, milline protseduur on Sinu jaoks parim ning soovid iluspetsialisti nõu. Meie kogenud spetsialistid soovitavad vastavalt nahatüübile, näo eripärale ja oodatavale tulemusele just Sulle sobivaima lahenduse.