Uus näohoolitsus sobib igas vanuses ja igat tüüpi nahale (isegi laienenud kapillaaride, väga tundliku, õhukese naha puhul ja ka liigse karvakasvu korral). Ultraheli kiirendab uute naharakkude tootmist, parandab naha verevarustust ja lümfiringet. Tulemuseks on näonaha uuenemine, nahk muutub siledamaks, elastsemaks ja jumekamaks. Naha uuenedes vähenevad ka pigmendilaigud ja ebatasasused näonahal. Olles anti-bakteriaalse toimega, annab ultraheli hooldus väga häid tulemusi akne ravis. Peale taolist puhastust paraneb tunduvalt koduses nahahoolduses kasutatavate kreemide ja maskide toime.

Kasutame uusimat Eestis olevat tehnoloogiat ultraheli koos ioon- ja footonteraapiaga, mis aitavad nahka sügavuti niisutada, silendada, vähendada olemasolevate ja uute kortsude teket ning vähendada aknet. Ioon ja footonvalgusega ultraheliseade on varem kasutusel olnud ultrahelist sügavatoimelisem. Sellega tehtav näomassaaz lõõgastab pinges näolihaseid ja vähendab turseid nahaaluses koes.

Ultraheli näohoolitsus ioon- ja footonteraapiaga toimel jõuavad hoolduse käigus kasutatavad aktiivained ja seerumid sügavale naha aluskudedeni (taolist toimet ei ole ühelgi teisel massaazil). Tänu sellele paraneb tunduvalt naha niiskustasakaal ja aeglustub naha vananemine.

Ioon kiirendab naha ainevahetusprotsesse ja rakkude tööd. Ioon+ aitab sügavuti eemaldada rasu ja mustust ning ioon- aitab intensiivistada nahahooldustoodete mõju ja tulemust, aidates vähendada peenemaid joone ja kortsukesi ning muid vananemise ilminguid nahal.

Footoniteraapia roheline LED valgus- rahustab nahaärritusi, nagu punetus, kihelus ja kipitus.
Sinine LED valgus- aitab rahustada, tasakaalustada ja vähendada põletikke ja bakterite paljunemist sobides õlisele, aknele kalduva ning tundlikule nahale.
Punane LED valgus- toimib vananemisvastaselt stimuleerides kollageeni sünteesi, taastades ja trimmides nahka ning vähendades kortse ja silmaaluseid turseid.
Footonteraapia elustab ja stimuleerib rakufunktsioone, parandab mikrotsirkulatsiooni, suurendab naha hapnikusisaldust ja tugevdab nahastruktuuri.

Vastunäidustused:

  • epilepsia;
  • südamerütmihäired ja südamestimulaator;
  • pahaloomuline kasvaja;
  • nahainfektsioonid ja –allergiad;
  • väga põletikuline akne;
  • suured sünnimärgid;
  • metallproteesid ülakehal;
  • rasedus;
  • äge haigestumine (gripp);
  • põletikulised protsessid organismis.

Kompleksne näohoolitsus ultraheli, ioon- ja footonteraapiaga sobib erinevatele nahatüüpidele ja mitmesuguste probleemide korral. Suurepärased tulemused naha sügavpuhastuses, akne ravis ning samuti stressis, vananeva naha korral. Hoolduse käigus nahk valmistatakse ette puhastuspiima ja näoveega, erinevate programmidega teostatakse naha sügavpuhastus, naha toniseerimine, kortsude tasandamine, naha rahustamine ja pooride vähendamine; protseduuri lõpetab oksügeniseeriv ravimask, seerum, kreem.

Parima tulemuse tagab näopuhastuse kuur 5-8 protseduuri, sagedusega 1-2 korda nädalas ehkki ka ühekordne protseduur annab juba silmnähtavaid tulemusi.