Intensiivne vananemisvastane NÄOLIFTING LPG noorendava efektiga on uuenduslik mitme etapiline näomassaaž, kus pinguldatakse nahka ja nahaalust kude. LPG lõõgastav näohooldus aktiveerib kollageeni tootmist, mis ennetab naha vananemise ilminguid.

Näolifting restruktureerib ja tugevdab nahakudesid, uuendab ja toidab nahka ning täidab kortse seestpoolt.

LPG vananemisvastane näonaha lifting võitleb ealiste muutuste, hüperpigmentatsiooni, kuperoosse naha, akne ja vedelikupuudusega.

Protseduur on meeldivalt õrnatoimeline, kuid väga tulemuslik. See on mõnus massaaž, mis stimuleerib nahaaluses koes aeglustunud protsessid uuesti tööle. Massaaž parandab naha elastsust, LPG kooriv efekt jätab naha kergelt õhetama ja annab ilusa jume. Vähendab silmaümbruse turseid, topeltlõua efekti, tõstab kortsupõhja ja aitab ennetada vananemisilminguid.

Intensiivne vananemisvastane näolifting:

parandab naha elastsust ja jumet;
annab kergelt nahka kooriva efekti;
vähendab silmaümbruse turseid;
aitab vähendada topeltlõuga;
silub ja tasandab kortse;
on soovitatav teha nii enne kui ka pärast näo operatsiooni;
aitab siluda väiksemaid naha ebatasasusi.

Sõltuvalt probleemist pööratakse rohkem rõhku kas lümfiringe parandamisele ja tursete vähendamisele, kortsukeste silumisele või naha elastsuse taastamisele.

Probleemsed piirkonnad näol ehk hoolduse skeem pannakse paika kosmeetikuga, mida hiljem vastavalt vajadusele täiendatakse.

Peale LPG Liftmassaaži jätkatakse näonaha trimmiva näomassaažiga, mis taastub Sinu naha elastsuse, aktiveerib vereringe, ainevahetuse ja vedelike väljavoolu, mille tulemusena vähenevad tursed. Seejärel kantakse näole vananemisvastane mask, mis omakorda, silub, niisutab, vähendab miimikakortse, tõstab kortsupõhja ja varustab nahka hapnikuga. Jäetakse nahale umbes 20 minutiks. Jätkatakse pinguldava seerumi ja vananemisvastase kreemi kandmisega näonahale.

Intensiivne vananemisvastane näonaha lifting sobib kõikidele, kuid eelkõige inimestele, kellel on laubakortsukesed, turses ja/või tumedad silmaalused, huuleümbruse kortsud, kortsud nina- ja huulejoonel, lõtvunud lõuajoon, laienenud poorid ning naha üldine toonus vähenenud.

Intensiivne vananemisvastane näonaha lifting LPG noorendava efektiga kestab umbes 80 minutit.

Näohoolduse käigus ei kasutata parabeene, sulfaate ega happelisi koostisosi mistõttu sobib näohooldus ka kõige tundlikuma nahaga inimestele.

Vananemisvastast NÄOLIFTINGUT soovitatakse teha kuurina 1x nädalas 5-10 korda.

Tulemuse hoidmiseks hiljem kord kuus.