Salenemisnõustamine – sobiva protseduuri valimine vastavalt Sinu vajadusele!

Kategooria:

Tõenäoliselt soovib iga naine olla sale ja kaunis. Teekond selle tulemuseni pole tihtipeale aga kerge, sest küsimusi on palju, võimalusi lõputult ning protseduure erinevaid. Skinmedi salenemisnõustaja annab vastuse, millal, kui palju ja milliseid meetodeid salenemiseks kasutada.

Salenemisnõustamine on personaalne teenus ehk programm pannakse kokku vastavalt iga kliendi olukorrast, soovidest ja võimalustest. Teenus on välja kasvanud klientide vajadustest. Nimelt on Skinmedi salenemisteenuste nimekirjas väga suur hulk erinevaid salendavaid kehahooldusi ja tehnoloogiaid ning oleme aru saanud, et klientidel on raske iseseisvalt otsustada, milline on just temale parim ja kõige tõhusam kehahooldus. Just seetõttu on oluline läbida salenemisnõustamine.

Rotermanni kvartalis ja Magdaleena tänaval asuvad Skinmedi Ilukliinikus on salenemisnõustamine muutumas üha populaarsemaks ja armastatumaks. Põhjus lihtne – see annab komplekse lähenemise ja ülevaate, kuidas vähendada kehakaalu, jalgadel olevat tselluliiti või hoopiski kõhul olevaid inetuid rasvavolte. Eesti parimate salenemisspetsialistide kasutada on tselluliiti vähendavate, kehakaalu alandavate, lõtvunud nahka pinguldavate ja keha modelleerivate kehahoolduste suur valik.

Salenemisprogramm hõlmab ka toitumiskava
Inimene on tervik ja nagu elus ikka, siis on parima tulemuse saavutamiseks vaja probleemile läheneda mitme nurga alt korraga. Koostöös Skinmedi spetsialistidega leitakse igale keha probleemile õige raviskeem ja lahendus. Kuna iga inimene on erinev, siis on kehahooldus väga personaalne teenus. Meie väljatöötatud individuaalsed programmid hõlmavad endas salenemisprogrammi koos kehahooldustega, aga oluline on ka kliendi tegevused väljaspool hooldust.

Esimesel külastusel koostatakse kliendile individuaalne salenemisprogramm, mille järgi üheskoos tegutsema hakatakse. Soovitame väga juurde võtta ka toitumiskava, mille koostab spetsiaalselt igale kliendile toitumisspetsialist ja personaaltreener Marek Morozov.

Keskmisel kaotab iga salenemisprogrammis osaleja spetsialisti jälgimise all umbes 4-16 sentimeetrit kogu kehaümbermõõdust. Salenemine on individuaalne ja sõltub sellest, mis seisukorras on keha programmiga alustades ning kui korralikult ette antud kava täita. Tulemused võivad olla hämmastavad!

Mis on tselluliidi analüüs ja kellele seda vaja on?

Väga suur enamus naistest on kimpus tselluliidiga. Selleks, et teaks, milliseid nahahooldusi oleks kõige mõttekam kasutada tselluliidi vähendamiseks ja sellest vabanemiseks, on mõistlik alustada tselluliidi analüüsist.

foto: Allan Leppikson / Reval Foto


Tegemist on analüüsiga, mis mõõdab jalgadel ja tuharatel tselluliidi astet, naha niiskusastet, üleliigse vee ning mürk- ja jääkainete hulka probleemses piirkonnas. Rotermanni Skinmed’is olev tipptehnoloogiline kehaseade on ainulaadne ja Eestis esmakordne. Tselluliidi analüüsi käigus võtab salenemisspetsialist arvesse keha kui tervikut ja vastavalt analüüsi raportile alustatakse personaalset ravihooldust, et vähendada tselluliiti ja rasvkudet.


Loe täpsemalt salenemisnõustamise kohta ja vaata kindlasti ka tselluliidi analüüsi!

 

TAGS: